nikolabevi nikolabevi

NIKOLABEVI
FACEBOOK INSTAGRAM

Niečo o mne. Kto som v skutočnom živote?

Úvodom by som sa opísala ako osobu, ktorá miluje prírodu, zvieratá, adrenalín, zážitky. V poľovníckom svete som vyrastala, nakoľko pochádzam z poľovníckej rodiny a v tomto krásnom zelenom svete som zotrvala aj vďaka môjmu starému otcovi, ktorý mi ukázal ako vyzerá skutočná láska k poľovníctvo. Dnes som na to nesmierne hrdá a vždy sa riadime pravidlom: „Viac dávať, ako brať!“ Myslím si, že nie je nič krajšie ako sa naplno venovať niečomu, čo nás úprimne zaujíma, napĺňa a zároveň pri tom dokážeme relaxovať.

Prečo som sa stala ambasádorom značky?

Nadišla doba, kedy sociálne siete hýbu svetom. Samozrejme, nie je to jednoduché, ide o to ako nastavíš uhol pohľadu, stavíš na šikovnosť a kreatívnosť, venuješ tomu čas. Na druhej strane, ak ta to baví, stačí už len zaujať. Pevne verím, že so mnou bude spokojná aj druhá strana, pretože mňa to baví.

Čo pre mňa znamená byť ambasádorom značky?

Som neskutočne šťastná a vďačná za túto príležitosť, ktorá sa mi naskytla a to stať sa ambasádorom J&B Hunting. Je to pre mňa pocta reprezentovať a šíriť ďalej túto značku, zároveň to vnímam aj  ako veľkú zodpovednosť, na ktorej mi záleží.

Čo je podľa mňa skvelého na tejto značke?

Prvé čo ma zaujalo bol naozaj široký výber kvalitného tovaru či už oblečenia, optiky, zbraní ale aj streliva. Každý človek, či už na súkromné alebo pracovné príležitosti si nájde to svoje a viem, že bude nadmieru spokojný. Viditeľne sa každým dňom  zdokonaľujú a poukazujú na moderné vymoženosti tejto doby. Taktiež musím vyzdvihnúť ochotný, milý prístup a neskutočne príjemný, priateľský kolektív, ktorého som sa stala súčasťou.

Lovu Zdar!

nikolabevi nikolabevi nikolabevi nikolabevi nikolabevi nikolabevi nikolabevi nikolabevi