sofibenkovska sofibenkovska

SOFIBENKOVSKA
FACEBOOK INSTAGRAM

Niečo o mne. Kto som v skutočnom živote?

V skutočnom živote som študentka tanečného konzervatória, milovníčka hudby a v neposlednom rade „strieľajúca baletka“. Moje bežné dni sú plné nielen niekoľkých hodín strávených tréningom baletu ale aj športovej streľby, ktorá pre mňa tvorí akýsi relax. Aj keď často behám z tréningu na predstavenie, tanec a streľba sú neoddeliteľnou súčasťou môjho každodenného života.

Prečo som sa stala ambasádorom značky?

Len málo ľudí vie, prečo mi je téma zbraní a streliva v skutočnosti tak blízka. Na strelnici som vyrastala a športové strelište sa pre mňa stalo miestom, kde sa cítim ako doma. Preto možnosť stať sa ambasádorkou práve tejto značky bolo pre mňa nielen výzvou ale aj obrovským potešením.

Čo pre mňa znamená byť ambasádorom značky?

Byť ambasádorom pre mňa znamená oveľa viac ako je význam tohto slova. Myslím si, že je úžasné mať možnosť ukázať ľuďom niečo nové a sprostredkovať im práve môj pohľad na vec, pretože zbrane sú  naozaj #VIACNEZLENZBRANE.

Čo je podľa mňa skvelého na tejto značke?

Úžasné na tejto značke je určite to, že máte na výber zo širokého spektra zbraní a streliva, oblečenia, obuvi či doplnkov. Môžete navštíviť predajňu, kde máte možnosť sa stretnúť s odborníkmi, ktorý vám zodpovedne poradia s Vašim výberom, alebo zakúpiť si potrebné na prehľadnom e-shope. Keďže značku prezentujú ľudia, chcem spomenúť obrovskú vľúdnosť a priateľskosť kolektívu, ktorá je v dnešnom svete viac než potrebná. 😉

sofibenkovska sofibenkovska sofibenkovska sofibenkovska sofibenkovska sofibenkovska sofibenkovska sofibenkovska