O NÁS #VIACNEZLENZBRANE

Sklad

Sklad

Viac ako 200ks zbraní a viac ako 4000 produktov skladom.
Odbornosť

Odbornosť

Odborné poradenstvo pri výbere a nákupe.
Rýchla expedícia

Rýchla expedícia

Dodanie tovaru už do 48 hodín.
Overený obchod

Overený obchod

Kamenná predajňa a kvalitný eshop.NAŠA HISTÓRIA

Spoločnosť J&B Hunting sme založili v roku 2016 a postupne sme sa etablovali na slovenský trh. Naše dlhoročné skúsenosti s poľovníctvom, športovou streľbou a zbraňami sme zúročili a spoločnými silami vybudovali silnú značku, prostredníctvom ktorej sme sa dostali do povedomia poľovníkov a nadšencov športovej a taktickej streľby.


O nás

PONÚKAME VIAC NEŽ LEN ZBRANE

Naše motto VIAC NEŽ LEN ZBRANE... je pre nás záväzné. Preto v našej ponuke si každý nájde to svoje, či už milovníci poľovnej alebo športovej alebo taktickej streľby. Náš tím sa postará o to, aby ste dostali adekvátne informácie o daných produktoch, mali možnosť výberu a správnej voľby, ktorá uspokojí vaše aj najšpecifickejšie požiadavky.

Zbrane najpoprednejších svetových značiek, špičkové strelivo, kvalitné oblečenie, obuv a široké spektrum doplnkov sú dôvodom na to, aby ste nás navštívili. Tešíme sa na Vás!


INOVÁCIE... KĽÚČ K ÚSPECHU

Aby ste sa v našej predajni cítili ešte príjemnejšie, zväčšili sme nie len priestory, ale aj rozšírili sortiment. Snažíme sa ísť s dobou a trendom vo svete, preto sa zúčastňujeme výstav nie len u nás, ale aj v zahraničí. Preto Vám vieme poskytnúť to, čo hľadáte...
Okrem našich priestorov a sortimentu sme rozšírili aj náš pracovný tím o nových kolegov, ktorí sú tu vždy pre vás.

BLIŽŠIE K VÁM...

Snažíme sa Vám byť čo najbližšie. Preto sme aktívni nie len na Facebooku, Instagrame či Youtube, ale máme taktiež vlastný program ambasádorov. Vďaka tomu Vám vieme nielen ukázať novinky zo sveta zbraní, optiky či oblečenia, ale hlavne Vám vieme poskytnúť relevantný názor z používateľskej praxe.


NAŠI AMBASÁDORI

Berny.bog

Berny.bog

VIAC   
Huntress_werika

Huntress_werika

VIAC   
m_kleinova

m_kleinova

VIAC   
sofibenkovska

sofibenkovska

VIAC   
nikolabevi

nikolabevi

VIAC   
mischel_v

mischel_v

VIAC   
hunter_marecek

hunter_marecek

VIAC   
shooting_samantha

shooting_samantha

VIAC   

NAŠE ĎAĽŠIE PROJEKTY

www.oblecenieprepolovnikov.sk

www.oblecenieprepolovnikov.sk Oblečeniu a doplnkom venujeme ešte väčšiu pozornosť, a preto sme vytvorili novú stránku.

www.strasser.sk

www.www.strasser.sk Bezpečnosť. Rýchlosť. Presnosť. Modulárnosť. Elegancia. A napriek tomu jednoduchosť. To sú poľovné guľovnice Strasser.

www.strelecka-akademia.sk

www.strelecka-akademia.sk J&B SHOOTING ACADEMY prinesla do Trnavského kraja nielen výcvik streľby z krátkej a dlhej guľovej zbrane, ale aj z brokovej zbrane.

www.tlmicenazbran.sk

www.tlmicenazbran.sk Zatiaľ sú tlmiče hluku výstrelu v Slovenskej republike zakázané, ale po novelizácii zákona o strelných zbraniach a strelive bude možné legálne používať tlmiče hluku výstrelu aj v Slovenskej republike.

www.canik.sk

www.canik.sk Kvalita za rozumnú cenu. Kvalitné zbrane s výborným spracovaním a bohatým príslušenstvom sú dobrou voľbou ak hľadáte zbraň na sebaobranu, alebo na športové použitie.

www.schmeisser.sk

www.schmeisser.sk Tradičná nemecká kvalita s najmodernejšími technológiami. To je Schmeisser. Výrobca najpokročilejšej verzie americkej pušky AR-15 rovnako ako tradičnej americkej 1911.

J&B HUNTING s.r.o.

J&B HUNTING s.r.o.
PEKÁRSKA 7489/40A
91701 TRNAVA
SLOVENSKO
emal: info@jbhunting.sk
telefón:       033/2400463
mobil:         0908 171 712

FB Instagram

OTVÁRACIE HODINY
Pondelok9:00-17:00
Utorok9:00-17:00
Streda9:00-17:00
Štvrtok9:00-17:00
Piatok9:00-17:00
Sobota8:00-12:00
UPOZORNENIE
Tieto webové stránky obsahujú informácie pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Sú určené pre držiteľov zbrojného preukazu alebo licencie.